გაცვლითი პროგრამები სტუდენტებისთვის
ცხადდება მოკლე ვადიანი გაცვლითი პროგრამა ნიდერლანდებში, ვიტენბორგის გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტში!
ორშაბათი, 16 თებერვალი, 2026 - პარასკევი, 20 თებერვალი, 2026
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ პროგრამაზე ნიდერლანდებში, ვიტენბორგის გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტში!
საზაფხულო სკოლა სიას უნივერსიტეტში, ჩინეთი!
ოთხშაბათი, 11 თებერვალი, 2026 - ხუთშაბათი, 19 თებერვალი, 2026
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს გაცვლით პროგრამაზე, სიას უნივერსიტეტში, ჩინეთი. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებულ კანდიდატს დაუფინანსდება სიას უნივერსიტეტის საზაფხულო სკოლაში მონაწილეობა.
ცხადდება მოკლე ვადიანი გაცვლითი პროგრამა თურქეთში, საქარიას გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტში!
სამშაბათი, 20 იანვარი, 2026 - ოთხშაბათი, 04 თებერვალი, 2026
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ პროგრამაზე თურქეთში, საქარიას გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტში! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებასა და უნივერსიტეტის მიერ ორგანიზებულ სემინარ/ვორქშოპებზე დასწრებას 8 დღის განმავლობაში.
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა დოქტორანტურის სტუდენტებისთვის თურქეთში, კარაბუქის უნივერსიტეტში!
ოთხშაბათი, 17 დეკემბერი, 2025 - ოთხშაბათი, 24 დეკემბერი, 2025
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ პროგრამაზე, კარაბუქის უნივერსიტეტში, თურქეთი!პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატებიშეძლებენ დაფინანსების მოპოვებას და 13 დღიან მობილობას ფარგლებში სასწავლო ვიზიტს (2025-2026 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა ბულგარეთში, ფინანსებისა და ბიზნესის უნივერსიტეტში (VUZF)!
ორშაბათი, 24 ნოემბერი, 2025 - ორშაბათი, 01 დეკემბერი, 2025
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ პროგრამაზე ბულგარეთში, ფინანსებისა და ბიზნესის უნივერსიტეტში (VUZF)!. პროგრამისფარგლებშიგამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრისგანმავლობაში (2025-2026 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა რუმინეთში, ტიმიშოარას “მეფე მიხაი I-ის” სახელობის, საბუნებისმეტყველო მეცნიერებების უნივერსიტეტში!
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ პროგრამაზე ტიმიშოარას “მეფე მიხაი I-ის” სახელობის, საბუნებისმეტყველო მეცნიერებების უნივერსიტეტში!პროგრამის ფარგლებშიგამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთისემესტრის განმავლობაში რუმინეთში (2025-2026 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა თურქეთში, უშაკის უნივერსიტეტში!
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ პროგრამაზე თურქეთში, უშაკის უნივერსიტეტში. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებსდაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში თურქეთში (2025-2026 სასწავლო წლისგაზაფხულის სემესტრში).
გაცვლითი პროგრამა მალტაში, GBSB გლობალური ბიზნესის სკოლაში!
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული Erasmus+ პროგრამაზე მალტაში, GBSB გლობალურ ბიზნესის სკოლაში! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთისემესტრის განმავლობაში (2025-2026 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
გაცვლითი პროგრამა პოლონეთში, ვროცლავის გამოყენებითი მეცნიერებების ბიზნესის უნივერსიტეტში!
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული Erasmus+ პროგრამაზე პოლონეთში, ვროცლავის გამოყენებითი მეცნიერებების ბიზნესის უნივერსიტეტში. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებასა და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2025-2026 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა თურქეთში, ანკარას უნივერსიტეტში!
პარასკევი, 14 ნოემბერი, 2025 - ოთხშაბათი, 26 ნოემბერი, 2025
ქართულ ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ გაცვლითპროგრამაზე თურქეთში, ანკარას უნივერსიტეტში. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებულიკანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებასა და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2025-2026 სასწავლოწლის გაზაფხულის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა თურქეთში, საქარიას გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტში!
შაბათი, 15 ნოემბერი, 2025 - ოთხშაბათი, 26 ნოემბერი, 2025
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ პროგრამაზე, საქარიას გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტში, თურქეთი! პროგრამის ფარგლებშიგამარჯვებული კანდიდატები შეძლებენ დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში(2025-2026 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა თურქეთში, ქარადენიზის ტექნიკურ უნივერსიტეტში!
ხუთშაბათი, 13 ნოემბერი, 2025 - ორშაბათი, 24 ნოემბერი, 2025
ქართულ ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ გაცვლითპროგრამაზე თურქეთში, ქარადენიზის ტექნიკურ უნივერსიტეტში. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებულიკანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებასა და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2025-2026 სასწავლოწლის გაზაფხულის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა თურქეთში, ისპარტას გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტში!
შაბათი, 15 ნოემბერი, 2025 - ორშაბათი, 24 ნოემბერი, 2025
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ პროგრამაზე თურქეთში, ისპარტას გამოყენებითი მეცნიერებების უნივერსიტეტში. პროგრამის ფარგლებშიგამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაშითურქეთში (2025-2026 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა თურქეთში, ესქიშეჰირის ტექნიკურ უნივერსიტეტში!
სამშაბათი, 04 ნოემბერი, 2025 - პარასკევი, 21 ნოემბერი, 2025
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ პროგრამაზე თურქეთში, ესქიშეჰირის ტექნიკურ უნივერსიტეტში. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატიშეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში ესქიშეჰირში (2025-2026 სასწავლოწლის გაზაფხულის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა ესპანეთში, ლა ლაგუნას უნივერსიტეტში!
ხუთშაბათი, 06 ნოემბერი, 2025 - ხუთშაბათი, 13 ნოემბერი, 2025
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული Erasmus+ პროგრამაზე ესპანეთში, ლა ლაგუნას უნივერსიტეტში! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატიშეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2025-2026 სასწავლო წლისგაზაფხულის სემესტრში)!
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა სლოვენიაში, ლუბლიანას ბიზნეს სკოლაში (LSB)!
ხუთშაბათი, 06 ნოემბერი, 2025 - ოთხშაბათი, 12 ნოემბერი, 2025
ქართულ ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ გაცვლითპროგრამაზე სლოვენიაში, ლუბლიანას ბიზნეს სკოლაში (Ljubljana Business School). პროგრამის ფარგლებშიგამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებასa და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2025-2026 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა რუმინეთში, ტიმიშოარას დასავლეთის უნივერსიტეტში!
ქართულ ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ გაცვლითპროგრამაზე რუმინეთში, ტიმიშოარას დასავლეთის უნივერსიტეტში. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებულიკანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებასa და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2025-2026 სასწავლოწლის გაზაფხულის სემესტრში).
Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა პორტუგალიაში, ბეჟას პოლიტექნიკურ ინსტიტუტში!
სამშაბათი, 28 ოქტომბერი, 2025 - ხუთშაბათი, 06 ნოემბერი, 2025
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული Erasmus+ პროგრამაზე პორტუგალიაში, ბეჟას პოლიტექნიკურ ინსტიტუტში!პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2025-2026 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში)!
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა პოლონეთში, დასავლეთ პომერანიის ტექნოლოგიურ უნივერსიტეტში!
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ პროგრამაზე პოლონეთში, დასავლეთ პომერანიის ტექნოლოგიურ უნივერსიტეტში! პროგრამის ფარგლებშიგამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაშიპოლონეთში (2025-2026 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
ოთხშაბათი, 29 ოქტომბერი, 2025 - ოთხშაბათი, 05 ნოემბერი, 2025
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული Erasmus+ პროგრამაზე ჩეხეთში, ოსტრავას ტექნიკურ უნივერსიტეტში! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2025-2026 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში)!
ორშაბათი, 13 ოქტომბერი, 2025 - ორშაბათი, 27 ოქტომბერი, 2025
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული Erasmus+ პროგრამაზე დანიაში, საერთაშორისო ბიზნესის აკადემიაში (IBA)! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2025-2026 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში)!
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა კორეაში, სონგშინის ქალთა უნივერსიტეტში!
ორშაბათი, 20 ოქტომბერი, 2025 - ორშაბათი, 27 ოქტომბერი, 2025
ქართულ-ამერიკული უნივერისტეტი აცხადებს გაცვლით პროგრამას კორეაში, სონგშინის ქალთა უნივერსიტეტში! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას დასწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2025-2026 სასწავლო წლის, გაზაფხულის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა გერმანიაში, ბადენ-ვიურტემბერგის კოოპერატიულ სახელმწიფო უნივერსიტეტში! (DHBW Mannheim)
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ Erasmus+ გაცვლით პროგრამაზე გერმანიაში, ბადენ-ვურტემბერგის კოოპერატიულ სახელმწიფო უნივერსიტეტში (DHBW Mannheim). პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2025-2026 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა იტალიაში, რომის საერთაშორისო კვლევების უნივერსიტეტში (UNINT)!
პარასკევი, 03 ოქტომბერი, 2025 - ორშაბათი, 13 ოქტომბერი, 2025
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერასმუს+ პროგრამაზე იტალიაში,რომის საერთაშორისო კვლევების უნივერსიტეტში! პროგრამის ფარგლებშიგამარჯვებული კანდიდატები შეძლებენ დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში(2025-2026 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
გაცვლითი პროგრამა საფრანგეთში, ლორენის უნივერსიტეტის IAE მეცის მენეჯმენტის სკოლაში!
ხუთშაბათი, 02 ოქტომბერი, 2025 - ოთხშაბათი, 08 ოქტომბერი, 2025
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული Erasmus+ პროგრამაზე საფრანგეთში, ლორენის უნივერსიტეტის IAE მეცის მენეჯმენტის სკოლაში. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2025-2026 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში)!
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა ბელგიაში, ტომას მორის უნივერსიტეტში!
ორშაბათი, 29 სექტემბერი, 2025 - ორშაბათი, 06 ოქტომბერი, 2025
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული ერასმუს+ პროგრამაზე ბელგიაში, ტომას მორის უნივერსიტეტში! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2025-2026) სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში!
გაცვლითი პროგრამა საფრანგეთში, მონტპელიეს უნივერსიტეტში!
სამშაბათი, 30 სექტემბერი, 2025 - ორშაბათი, 06 ოქტომბერი, 2025
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული Erasmus+ პროგრამაზე საფრანგეთში, მონტპელიეს უნივერსიტეტში. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2025-2026 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში)!
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა ესპანეთში, მურსიას უნივერსიტეტში!
სამშაბათი, 23 სექტემბერი, 2025 - ხუთშაბათი, 02 ოქტომბერი, 2025
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებულ ერასმუს+ პროგრამაზე, ესპანეთში, მურსიას უნივერსიტეტში! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატიშეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში 2025-2026 სასწავლო წლისგაზაფხულის სემესტრში)!
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა ფინეთში, ტამპერეს უნივერსიტეტში!
ორშაბათი, 15 სექტემბერი, 2025 - ოთხშაბათი, 24 სექტემბერი, 2025
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს გაცვლით ფინეთში, ტამპერეს უნივერსიტეტის პორის კონსორციუმში! პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს დაფინანსების მოპოვებას და სწავლას ერთი სემესტრის განმავლობაში (2025-2026 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).
ცხადდება გაცვლითი პროგრამა იაპონიაში, ჯისენის ქალთა უნივერსიტეტში!
სამშაბათი, 16 სექტემბერი, 2025 - ოთხშაბათი, 24 სექტემბერი, 2025
ქართულ-ამერიკული უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს გაცვლით პროგრამაზე, იაპონიაში, ჯისენის ქალთა უნივერსიტეტში. პროგრამის ფარგლებში გამარჯვებული კანდიდატი შეძლებს ისწავლოს ჯისენის უნივერსიტეტის შიდასტიპენდიით ერთი სემესტრის განმავლობაში (2025-2026 სასწავლო წლის გაზაფხულის სემესტრში).